חיזוק והידוק שיש בבניינים גבוהים

במהלך השנים התרחבה מאוד המגמה בישראל של בניה לגובה. בעיקר בשל התמעטות הקרקעות הזמינות לבניה אך גם בשל סדרה של שיקולים נוספים ניתן לראות יותר ויותר בניינים גבוהים. מכיוון שתהליכי בלייה טבעיים ונזקים שונים מביאים להתרופפות המעטפת החיצונית, ישנם מקרים שבהם נחוצים עבודות של חיזוק והידוק שיש. כאשר מדובר על בניינים גבוהים מדובר על אתגר מיוחד שמבצוע היטב רק על ידי חברות מתמחות.

אסור להזניח את חיזוק החיפוי החיצוני בבניינים גבוהים
העובדה שחיפוי שיש וחיפויי אבן מתקדמים אחרים נראים יפה אינה הסיבה היחידה לשימוש הרב בהם בבניינים גבוהים. נוספת לכך גם העבודה שמדובר על חלק מסטנדרט בניה מתקדם, שמספק מראה מודרני ויוקרתי. מעבר לכך, חיפוי איכותי מסוגל להבטיח גם הגנה נוספות ושימור הבניין מפני נזקי אקלים.

למרות חוזקו של השיש, במהלך השנים נוצרים מצבים שבהם חלקים שונים מתרופפים ועשויים להישבר ואף ליפול. כדי לבצע בדיקה מקיפה של המצב הנתון וכדי לשפר את הקיים באמצעות תיקון איכותי יש לפנות לחברה מומחית. רק חברה שיש לה ניסיון ומוניטין מתאימים תוכל לבצע עבודות של חיזוק והידוק שיש בבניינים גבוהים בלא להתפשר.

בחירה בחברה שאיננה מתאימה ומוכשרת לכך או דחיה על עצם ביצוע העבודות עצמן יכולים להיות החלטות הרות אסון. נשירת חלקי חיפוי ושיש, במיוחד בקומות גבוהות, עלולים לפגוע בעוברים ושבים, בדיירי הבניין, בעובדי מגדלי משרדים וכן הלאה. למקרה כזה יש מטבע הדברים השלכות קשות. כל זאת, עוד בלי שהזכרנו את המראה הבלתי אסתטי של חלקי שיש חסרים, של פגיעה בצבע וכיוצא באלה.

עבודה איכותית בגובה רב
לא כל קבלן שיפוצים מסוגל לבצע היטב עבודות בגובה רב. מטבע הדברים, חיזוק והידוק שיש, עוד לפני שמתגלע נזק משמעותי, מצריכים מקצועיות ויכולת גבוהה. יש צורך בהבנה בעבודות חיפוי, בסוגי חומרי אטימה ושימוש בכלי עבודה מתאימים וכן התקנה של פיגומים או לחילופין עבודות בסנפלינג.

על מנת להימנע מתקלות לא רצויות או מתוצאות שאינן די איכותיות, כמצופה, חשוב לבדוק היטב את הרקע של קבלן הביצוע. יש לבחור רק בחברה עם ניסיון בעבודות בגובה, שמכירה את הנהלים המיוחדים, את תקנות הבטיחות ואת החשיבות של עבודה נקיה ומושלמת.

לצורך קבלת מידע נוסף בתחום התקשרו לחברת אד הוק בטלפון 0505355515

לקריאה אודות בדק בית לבתים חדשים