לרוב המשפחות בישראל  יש כיום לפחות רכב אחד המשרת אותם נאמנה ומאפשר להם להגיע למקום העבודה, לצאת לסידורים ולקניות, לטייל ולבקר חברים וקרובי משפחה. רבים לוקחים את הרכב אחת לתקופה למכוני ניקוי, ולרוב מבצעים שטיפה חיצונית ולעתים גם ניקוי פנימי. עם זאת, רק חברה מקצועית ומובילה המתמחה בניקוי ריפודים מסוגלת לספק מענה יעיל ואיכותי לניקוי הריפודים של מושבי הרכב. חשוב לדעת כי ניקוי ריפודי רכב אינו דבר של מה בכך מאחר שיש לאבחן בדיוק את סוג הריפוד, ובהתאם לכך בוחרים את שיטת העבודה ואת חומרי הניקוי. עוד לפני תחילת העבודה מבצעים ניקוי של ריפודי הרכב במקום נסתר מהעין כדי לוודא כי חומרי הניקיון אינם גורמים לנזק.

הסרת כתמים וחידוש הריפוד של מושבי הרכב

כאמור, ניקוי ריפודי רכב על ידי חברה מקצועית המתמחה בתחום מתחיל באפיון סוג הריפוד ובהתאמת שיטת הניקוי ואת החומרים. יש לבדוק האם ריפודי הרכב עשויים מבד או מעור, ולאחר מכן מתחילים בניקוי יסודי של המושבים מאבק ומלכלוכים שהצטברו עם הזמן. ברכבי משפחה יש כתמים קשים להסרה שרק בעלי מקצוע מסוגלים להצליח להסיר ביעילות גבוהה. כדאי לדעת כי ניקוי מקצועי של ריפודים ברכב מתבצע בשכבות, ואינו מסתכם רק בשכבה העליונה.

ניקוי מקצועי ויסודי של ריפודי הרכב מבטיח מראה רענן וחדש לאחר סיום העבודה, הסרת כתמים ביעילות גבוהה וחידוש פני העור באמצעות מריחת שכבת הגנה וציפוי, לקבלת מראה חדיש ולמניעת חדירת לכלוכים למושבי הרכב.

כדאי לדעת כי ניקוי יסודי ואיכותי של ריפודי הרכב מעלה את ערכו בשוק וקל יותר למכור את המכונית לאחר מכן. לכן, מעבר למראה הנקי והחדש של הריפודים יש לעבודה יתרונות רבים נוספים, ומשתלם להשקיע בניקוי מקצועי השומר על המראה הנקי לאורך זמן.

ניקוי מקצועי של ריפודי עור

מלבד ריפודי רכב, חברת לניקוי שטיחים וריפודים יכולות גם לנקות את ריפודי המושבים בבית ובפרט מושבי עור שקיבלו כתבים. אמנם ניתן לרכוש בכל החנויות לכלי בית או לרהיטים וברשתות השיווק מגוון תכשירי ניקוי המיועדים לריפודי עור, אך לרוב הם אינם מקנים את המראה החדש והיפהפה שניתן להשיג באמצעות ניקוי מקצועי. בנוסף, כדי להימנע מגרימת נזק לריפוד העור היוקרתי מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה המציעה ניקוי ריפודי עור בספות וכיסאות בבית הלקוח. יש מקרים בהם החברה תמליץ על הובלת הרהיטים לבית המלאכה על מנת לבצע ניקיון יסודי, אך במקרים רבים ניתן להשלים את הניקוי בבית.

צוות החברה מאבחן במקצועיות את סוג העור ומתאים את שיטת הניקוי ואת חומרי הניקיון המתאימים ביותר. חשוב לציין כי לחברה יש ציוד ומכשור מקצועי ומתקדם, וכן חומרי ניקיון שלא ניתן להשיג ברשתות השיווק ובחנויות, לכן התוצאות המתקבלות בסיום העבודה הן ברמה גבוהה ביותר.

ליצירת קשר התקשרו לאביב

18-00395-555

Categories: מידע מקצועי