בנייה קלה מעוצבת למבנים – בניית מחיצות ותקרות אקוסטיות

מאמר על היתרונות של בנייה קלה מעוצבת למבנים, על מיחצות אקוסטיות, על תקרות אקוסטיות  ועל האפשרות של עיצוב בתים בזול ובפשטות

  1. בנייה קלה למבנים תעשייתיים 

העיקרון של בנייה קלה הוא בנייה שאינה מבוססת עוד על קירות לבנים כמו בבנייה המסורתית אלא על בניית קירות המבנה או הבית מחומרים קלים יותר זולים יותר ופשוטים יותר כגון פלדה, לוחות גבס וקירות מרובדים. החיפוי החיצוני יכול להיות כל דבר החל מטיח ועד לריצוף אבן טבעית –מה שמעניק למבנה או לבית מראה "רגיל".הייתרון של בנייה קלה הוא בכך שאתם מרוויחים בנייה הרבה יותר זולה, הרבה יותר פשוטה ומהירה ואפילו יותר ידידותית לסביבה. לכן אם אתם בונים בית בלחץ זמן או שתאם לחוצים בתקציב ורוצים לחסוך עלויות –חישבו על בנייה קלה: בניית מבנים  חסכונית , איכותית ומודרנית כאחד.

בנייה של תקרות אקוסטיות למבנים וחדרים ובניית מחיצות אקוסטיות

בנייה של תקרות אקוסטיות או של מחיצות אקוסטיות היא דבר שרק חברה בתחום הבנייה והפתרונות האקוסטיים מסוגלת לעשות.  במקומות עבודה רבים קיימת בעייה של רעש רב הגורם לעובדי המקום  להסחות דעת ולפגיעה ביעילות של עבודתם. מחיצה אקוסטית או תקרות אקוסטיות יכולות להוות דבר חשוב במפעלים, במחסנים של לוגיסטיקה ובמבנים תעשייתיים, יש לכך התייחסות גם בתקנות הבטיחות במקומות עבודה.

כדי למזער את הרעש בחלל המבנה או המשרד חשוב להזמין חברה מקצועית בתחום פתרונות אקוסטיקה. במבנים רבים הרעש מתפזר בחללי המקום וגורם למטרד רב עבור העובדים, עבור מנהלי הארגון ועבור הלקוחות המבקרים במקום.

מידע נוסף על בנייה קלה ובנייה לתעשייה

  1. עיצוב זול ופשוט: האם יש דבר כזה עיצוב בית זול ומהיר?

לעיתים קרובות יש דבר כזה עיצוב בתים זול ומהיר, אם אתה לא משנה את המבנה או מעצב לגמרי מחדש, תחשוב על העברת שכבת צבע, ריצוף חדש, או חלון חדש, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות בעצמך יש כל מיני מרצפות אשר אתה יכול לשים בעצמך, או להוסיף שטיח חדש.

לפעמים שינוים פשוטים כמו עדכון החומרה בבית יכולה לשנות את המראה הכללי של החדר, אתה יכול לצבוע מחדש ארונות אם אתה לא רוצה להחליף אותה, אם אתה כן רוצה להחליף אתה יכול לבדוק בחנות החמורה המקומית שלך לכל הפרטים ולהתייעץ עם מעצב לסרטט תרשים.

אם יש לך אח ישנה או שלא אכפת לך ממנה, תחשוב על לצבוע אותה, זה לא פשע, לבנים צבועות נראות טוב.

אתה יכול לכנות  כיסוי לאח או לבנות אחד משלך, אתה אולי תרצה קצת עזרה עם זה.

שינוי של התאורה יכול לתת מראה חדש לגמרי לבית שלך, אם לא מסובך מדי אתה יכול לעשות את זה לבד, אם זה מסובך או מסוכן תקרא לטכנאי, החלפת מתגים ולוחיות מתגים יכול לעשות הבדל גדול.

דרך פשוטה לשנות את ההרגשה בבית היא לסדר מחדש את הרהיטים, נשמע פשוט אבל זה יכול לתת חיים חדשים לחדר, הוספה של צמחים טרופים או עציצים תוסיף חיים וצבע לחדר, תליית ציורים ואומנות תמיד מוסיף

עיצוב בתים עצמאי תמיד יוצא יפה יותר זול יותר ונותן לכם הרגשה בממש עשיתם זאת בעצמכם.