בדיקות קרינה סלולארית

בדיקות קרינה סלולארית על ידי בודק קרינה מוסמך  – מה זה?

כולנו כבר שמענו רבות על סכנות הטכנולוגיה. אחת מסכנות הטכנולוגיה הכי בולטות בשנים האחרונות היא סכנת הקרינה. מכשירי חשמל שונים ובמיוחד מכשירי חשמל אלחוטיים ומכשירי פלאפון חכם פולטים קרינה מסוכנת. כאשר ליד הבית שלנו יש אנטנה של סלולר אז הסיכוי שאנחנו נחשפים לרמות קרינה מסוכנות היא גבוה. אם אנחנו רוצים לדעת עד כמה מסוכנת הקרינה שאנחנו נחשפים אליה ובאיזה רמות אנחנו חשופים לה כדאי לנו להזמין בדיקות קרינה על ידי בודק קרינה מוסמך. בודק הקרינה ייעזר במכשירים מיוחדים על מנת לבדוק את רמת הקרינה שיש באזור הבית או העבודה שלנו והוא יוכל לדווח לנו עם רמת הקרינה עוברת על המותר והיא מסוכנת.

בדיקות קרינה מאנטנות סלולאר  – יתרונות 

בדיקות קרינה על ידי בודק קרינה מוסמך הן בעלות יתרונות רבים. היתרון המרכזי של בדיקות אלו הוא שהן בלתי תלויות בצד מסוים והן אובייקטיביות מאוד כך שניתן לסמוך על התוצאות שלהן. כאשר אנחנו חושדים שיש רמות קרינות גבוהות מעל המותר אנחנו נחשפים לסיכון של מחלות שונות כמו מיגרנות או מחלות סרטן. קרינה סלולרית מסרטנת מאוד ולכן אם אנחנו חושדים שבקרבת מקום המגורים או מקום העבודה שלנו רמות הקרינה אליהם אנחנו נחשפים בכל יום גבוהות יותר עלינו לבדוק זאת ולא לזלזל בזה ובבריאות שלנו.

בדיקות קרינה סלולארית – למה חשוב לעשות זאת?

בדיקות קרינה על ידי בודק קרינה מוסמך היא דבר שחשוב מאוד וכדאי מאוד לעשות זאת. לאחר שנעשה את הבדיקה נוכל לדעת אחת ולתמיד האם אנחנו חשופים לרמות קרינה גבוהות מעל המותר בחוק. כאשר אנחנו חשופים לרמות קרינה גבוהות במיוחד אנחנו יכולים להיות בסיכון גבוה יותר לחלות חס וחלילה בסרטן. ההתמודדות עם מחלות אלו היא לא פשוטה והיא מהווה פגיעה באיכות החיים שלנו וסכנת מוות. חברות סלולר רבות מציבות אנטנות במקומות ציבוריים מבלי לעדכן בכך את תושבי הסביבה שחשופים בינתיים לרמת קרינה גבוה מאוד ומסוכנת.

בסופו של דבר החיים המודרניים חושפים אותנו להרבה מאוד סכנות חדשות שבעבר לא היו קיימות. עם כל היופי והברכה שיש בקדמה אנחנו צריכים להיות מודעים לכך שהיא יכולה גם לסכן אותנו. כאשר אנחנו חושדים שאנחנו חשופים לרמות קרינה גבוהות מאוד אסור לנו לעבור על כך בשקט ועלינו לברר האם כך הדבר או לא. במקרה שאנחנו אכן חשופים לרמות קרינה גבוהות מדי כדאי לנו להתרחק מהמקום בו יש קרינה או לחלופין לנסות להזיז את מקור הקרינה ממקום המגורים או ממקום העבודה שלנו. קרינה היא דבר שלא משחקים אתו וחשוב לא לזלזל בו אלא לטפל בו כמה שיותר מהר ובאופן יעיל ככל שניתן.