מה נכלל בבדיקת בדק בית

מה נכלל בבדק בית לאיתור ליקויים?
בדיקת שלד חיצוני, בדיקת ליקויי רטיבות ונזילות בקירות , בדיקה של המערכת חשמלית, מערכת חימום ומיזוג אוויר, מערכת אינסטלציה, מחסומי בידוד ואוויר / אדים , פנים, מערכות אוורור מכניות וטבעיות.
מה לא נכלל בבדק בית?
גימורים כגון צבע או עיצוב , נושאים בנושא חוקי עזר ורגולציה לבנייה, בנייני חוץ, בריכות שחייה וספא, מערכות מיוחדות לרבות טלפון, טלוויזיה בכבלים, מערכות אזעקה

מתי מזמינים חברת בדק בית לביצוע בדיקת ליקויים

התשובה בגוף השאלה: כאשר רוצים לדעת אם בנכס יש ליקויים. בין אם מדובר בנכס שזה עתה קיבלתם מהקבלן, ויש לכם תחושה שדברים לא בוצעו במאה אחוזו, ובין אם אתם מתלבטים אם לסגור עיסקרה לרכישת בית מיד שנייה ולא סגורים לגבי מצב הנכס האמיתי. בשני המקרים הללו -חברת בדק בית שתבצע הערכה של הליקויים והערכה של עלות התיקון שלהם – תהיה שווה לכם הרבה כסף ולחסוך מאבקים ותסכולים גדולים בעתיד.

מה צריכים להיות הכישורים של פקחי בדק בית?
כל הפקחים של בדק בית מאומנים היטב על ידי תכנית הדרכה הנדסית לביצוע ביקורת בית הכי מקצועית, והם עוברים עשרה קורסים ברמה העל תיכונית. הפקחים של בדק בית עוברים אף הכשרה קפדנית בשטח כחלק מתכנית ההכשרה של הממונים עליהם לשישה חודשים. חלק מהם הינם מהנדסים בוגרים, חלק מהם הינם מהנדסים מקצועיים, חלק מהם הינם פקחי בתים רשומים.
כמה זמן נמשך בדק בית?
בית בגודל ממוצע ופשוט לוקח שעתיים וחצי פחות או יותר . בית ישן, גדול ומורכב יותר התהליך נמשך זמן רב יותר.
הפרוצדורה של כתיבת הדו"ח הינה לרוב בערך אותה עת כמו הבדיקה. דיווחים נשלחים אליכם באותו יום של הבדיקה.