פתרונות אקוסטיים לרעש בתעשייה

לחברה מקצועית אשר מתמחה בבנייה אקוסטית לתעשייה יש פתרונות רבים: לאחר בדיקה יסודית ומדידות הנערכות במבנה, מהנדסי החברה ממליצים על פתרונות אפשריים. בין פתרונות הבנייה האקוסטית לתעשייה ניתן למצוא פתרונות נקודתיים – לדוגמה, במקרים בהם מכונה גורמת למפגע רעש ניכר, ניתן להפחית משמעותית את הרעש באמצעות התקנת משתיק רעשים או מחיצה אקוסטית. כמו כן, ישנם פתרונות בנייה כמו דלתות חסינות רעש, קירות סופגים, חומרי גלם לבידוד רעשים אותם ניתן להתקין על הקיר או על התקרה וחומרי גלם שניתן ליישם כבר בשלב הבנייה בתוך הקירות והתקרה כמו צמר סלעים, קלקר, יריעות אקוסטיות, ספוג מלמין, יריעות אלומיניום לבידוד גגות וקירות, צמר זכוכית, חלונות בעלי זגוגית כפולה ועוד.

להלן פתרונות אקוסטיים שאנו מספקים בתעשייה
תקרות אקוסטיות

מחיצות אקוסטיות

טיח אקוסטי

בנייה של פתרונות אקוסטייים

פתרונות אקוסטיים בתעשייה מטרתם למזער את כמות הרעש בתוך חללי המפעל, המבנה או המשרד. כאשר מבקשים להכניס לתוך המפעל פתרונות אקוטסטיים, חשוב לשכור חברה אשר מתמחה בבנייה ייעודית לתום זה ומספקת מגוון בתחום פתרונות אקוסטיקה.

מחיצות אקוסטיות, תקרות אקוסטיות וטיח אקוסטי
במבנים רבים הרעש מתפזר בחללי המקום וגורם למטרד רב עבור העובדים, עבור מנהלי הארגון ועבור הלקוחות המבקרים במקום. תקרות אקוסטיות נועדו לספוג את הרעשים בחלל המבנה או המשרד, להפחית רעשי סביבה ולמזער רעש מקומות עליונות. יש מגוון חומרים וקיימות הרבה שיטות לבנייה שלתקרות אקוסטיות, צוות מקצועי המתמחה בתחום האקוסטיקה יוכל לאבחן את התקרות ובהקירות הקיימים במבנה ואת פיזור הרעש במקום, בהתאם לכך ימליץ על בנייה של תקרה אקוסטית יעילה או של קירות קרב – פתרונות המשפרים משמעותית את איכות החיים של העובדים במבנה ושל המבקרים בו. עבודה שכזאת מסייעת גם לשיפור תפוקת העבודה.

פתרונות אקוסטיים נוספים הינם טיח אקוסטי, מחיצות אקוסטיות וקירות גבס.

מאמרים נוספים:

חיזוק מבנים

הידוק שיש במעטפת חיצונית

שואב אבק לתעשייה