אודות גלעד שבתאי

גלעד שבתאי, הינו איש עסקים ישראלי שהונו מוערך ביותר ממיליארד דולר. שבתאי התעשר כתוצאה מאקזיט של אפליקצית וויבר. בתחית שנת 2014 נמכרה “וייבר”, ששבתאי היה אחד מבעליה (יחד עם אחיו בני ועם בנו עופר) , לחברה יפנית בכ-900 מיליון דולר. את זמנו מחלק שבתאי בין ישראל לארצות הברית.

עוד על שבתאי אצלנו באתר

אודות בני שבתאי

בני שבתאי הוא איש עסקים ישראלי. הוא היה נשיא חברת “ריימונד וייל ארה”ב” והמפיץ הבלעדי של שעוני ריימונד וייל בארצות הברית.  בשנת 2014 מכרו שבתאי ומשפחתו גם את חלק השליטה שלהם ב-Viber, אפליקציית ההודעות המיידיות, הקול והווידאו הישראלית.

בשנות ה70 עבר להתגורר בארה"ב שם פגש במקרה בריימונד וייל – ראש יצרן השעונים היוקרתי השוויצרי. שבתאי קנה ממנו ארבע מאות שעוני ריימונד וייל וקיבל אישור למכור אותם בשמו. הדבר אפשר לו להקים בשנת 1977  את “שעוני ריימונד וייל ארה”ב”. שבתאי כיהן  כבעלים ונשיא של  החברה והיה המפיץ הבלעדי בארה”ב עד 2009 כאשר מכר את החברה.

משפחת שבתאי והמכירה של וויבר

התפנית במעמדם של האחים שבתאי התרחשבה בשנת 2014. בחודש פברואר של שנה זו בוצעה מכירה מוצלחת של  אפליקציית Viber – אפליקצייה למסרים מיידיים, קול ווידאו ישראלית, לחברה היפנית רקוטן . המכירה כולה היה על סך 900 מיליון דולר והיא הכניסה למשפחת שבתאי (גלעד בני, ובנו של גלעד עופר) כ-500 מיליון דולר מהאחזקה של 55.2%.

מאמר נוסף על בדק בית

משפחת שבתאיגלעד שבתאי

Categories: השקעות נדלן

דילוג לתוכן