אורן פלוטקין – חברת נופים, קבוצת פלוטקין

קבוצת פלוטקין אשר בהובלתו של אורן פלוטקין, הינה חברת בנייה המתמחה בתחום הפינוי-בינוי (תמ"א 38). החברה פועלת בשיטות ניהול וביצוע ייחודיים, עם כלים מתקדמים ודגש רב על על אנשי מקצוע ושותפים עסקיים מהטובים ביותר אשר נאמנים לערכי החברה.

קבוצת פלוטקין – חברה בעלת אופי משפחתי

קבוצת פלוטקין, בבעלותה של משפחת פלוטקין, מחזיקה בחברת נופים שהיא חברת בנייה גדולה בתחום המגורים הפרטיים והבנייה הציבורית. הקבוצה היא קבוצת אחזקות בבעלות משפחתית פרטית, אשר פועלת בתחומי ישראל ומחוץ לה מספר רב של תחומים בענף הבניה.

אורן פלוטקין מבעלי קבוצת פלוטקין

אורן פלוטקין

חשוב לציין שהחברה פועלת ומנוהלת ברובה כאן בארץ מהמטה המרכזי בישראל, אם כי חלק ממשרדי החברה ממוקמים גם ברומניה ובשוויץ, מה שמקנה לה קירבה וגישה נוחה לשוק הנדל"ן האירופאי

קשרים עסקיים של אורן פלוטקין מבוססים על יחסים אישיים

קבוצת פלוטקין מתמקדת בכמה תחומים מרכזיים בעולם הנדל"ן בארץ וכן גם בחו"ל: פרוייקטים מגוונים בהם מתפקדת החברה כקבלנים ראשיים או אחרים בהם רק כקבלני משנה, פעילויות בתחום בהשקעות הון סיכון ועוד.
האופי המשפחתי של קבוצת פלוטקין ובראשה אורן פלוטקין, מבסס את כל העסקאות של החברה על הגינות, אמינות ויחסים אישיים עם שותפים עסקיים, לקוחות או ספקים, מה שתמיד פותח אפשרויות רבות לרקום קשרים עסקיים עם פן אישי. קשרים עסקיים, איכותיים וארוכי טווח המלווים בהצלחה כלכלית משותפת לכל הצדדים.

קבוצת פלוטקין מבצעת פרוייקטים בנדל"ן בארץ

פרוייקטים של קבוצת פלוטקין

קבוצת פלוטקין ובגלגולה החדש בתור "נופי גלעד" היא קבוצה יזמית מהגדולות במדינה. בתחום הבנייה והיזמות היא פועלת כיום בהיקפים גדלים והולכים. נכון להיום, מקדמת פרוייקטים בהיקף של אלפי יח"ד בכל רחבי ישראל, אשר מתחלקים בין פרוייקטים שונים בתחום ההתחדשות והפינוי-בינוי, תחום בו החברה פועלת שנים רבות וכן תחום היזמות העירונית ותמ״א 38

השאלה המרכזית בדרך להצלת הפרויקט היא האם רכישת דירה על ידי היזמים במחיר מופקע מדייר שסייע להם לקדם את הפרויקט נחשבת “תמורה לא אחידה” שמהווה עילה לביטול ההסכמים הישנים עם הדיירים הדורשים כעת פיצוי במחיר דומה.

ב־2004 הכריז משרד השיכון על מתחם בן 188 דירות ברחוב האלון בשכונת רמות ויצמן ביבנה כמיועד לפינוי־בינוי. ב־2016 אושר במוסדות התכנון פינוי־בינוי להריסת הדירות במתחם, והקמת 1,008 דירות חדשות במקומן (יחס של יותר מ־1 דירה ישנה ל־5 חדשות). מתוך כלל הדירות במתחם התקשרו בשנים 2013-2012 דיירי שני בנייני רכבת ברחוב האלון 22-20, שבהם 24 דירות, בהסכמי פינוי־בינוי עם בהרי פלוטקין, שבבעלות אייל בהרי ואורן פלוטקין. על פי התוכנית, 24 הדירות ייהרסו ובמקומן יוקמו 120 דירות בשני מגדלים. ההסכם כלל התחייבות של בעלי הדירות כי לא יתנגדו לכל הליך תכנון הדרוש לקידום הפרויקט. ב־2018 התקבלו חתימות של כל 24 הדירות.

נופים פלוטקין נופים פלוטקין

אורן פלוטקין – יזם שרואה את העתיד

אורן פלוטקין מקדם התחדשות עירונית בישראל מאז שנת 2004 וכיום בשנת 2021 הוא מהיזמים המובילים בתחום של פינוי בינוי ובתחום ההתחדשות העירונית בארץ.

תוכן עניינים