קבוצת פלוטקין אשר בהובלתו של אורן פלוטקין, הינה חברת בנייה המתמחה בתחום הפינוי-בינוי (תמ"א 38). החברה פועלת בשיטות ניהול וביצוע ייחודיים, עם כלים מתקדמים ודגש רב על על אנשי מקצוע ושותפים עסקיים מהטובים ביותר אשר נאמנים לערכי החברה.

קבוצת פלוטקין – חברה בעלת אופי משפחתי

קבוצת פלוטקין, בבעלותה של משפחת פלוטקין, מחזיקה בחברת נופים שהיא חברת בנייה גדולה בתחום המגורים הפרטיים והבנייה הציבורית. הקבוצה היא קבוצת אחזקות בבעלות משפחתית פרטית, אשר פועלת בתחומי ישראל ומחוץ לה מספר רב של תחומים בענף הבניה.

אורן פלוטקין מבעלי קבוצת פלוטקין
אורן פלוטקין

חשוב לציין שהחברה פועלת ומנוהלת ברובה כאן בארץ מהמטה המרכזי בישראל, אם כי חלק ממשרדי החברה ממוקמים גם ברומניה ובשוויץ, מה שמקנה לה קירבה וגישה נוחה לשוק הנדל"ן האירופאי

קשרים עסקיים של אורן פלוטקין עם יחסים אישיים

קבוצת פלוטקין מתמקדת בכמה תחומים מרכזיים בעולם הנדל"ן בארץ וכן גם בחו"ל: פרוייקטים מגוונים בהם מתפקדת החברה כקבלנים ראשיים או אחרים בהם רק כקבלני משנה, פעילויות בתחום בהשקעות הון סיכון ועוד.
האופי המשפחתי של קבוצת פלוטקין ובראשה אורן פלוטקין, מבסס את כל העסקאות של החברה על הגינות, אמינות ויחסים אישיים עם שותפים עסקיים, לקוחות או ספקים, מה שתמיד פותח אפשרויות רבות לרקום קשרים עסקיים עם פן אישי. קשרים עסקיים, איכותיים וארוכי טווח המלווים בהצלחה כלכלית משותפת לכל הצדדים.

קבוצת פלוטקין מבצעת פרוייקטים בנדל"ן בארץ
פרוייקטים של קבוצת פלוטקין

קבוצת פלוטקין היא קבוצה יזמית מהגדולות במדינה. היא הפועלת בהיקפים גדלים והולכים. נכון להיום בהיקף של אלפי יח"ד בישראל, אשר מתחלקים בין פרוייקטים שונים בתחום הפינוי-בינוי, תחום בו החברה פועלת שנים רבות וכן תחום היזמות העירונית ותמ״א 38

דילוג לתוכן