חברת בדק בית המקורי

חברת בדק בית המקורי היא כיום אחת החברות  המובילות בישראל בתחום בדיקות מבנים לני קנייה  ושירותי מידע ייעודיים לרוכשי דירה מיד ראשונה ומיד שניה.

ייחודה של חברת בדק בית המקורי  הוא בתפישת השירות  המקצועית של “כל השירותים תחת קורת גג אחת”. גישה זו, מאפשרת הענקת מכלול סוגי המידע והבדיקות החיוניות בתחום רכישות הנדל”ן דרך דוח אחד מקיף המבוצע על ידי החברה, עם יתרון של מנגנוני בקרה רוחבית על כל שלבי התהליך, בהתאמה מרבית לצרכי הלקוח. גישה זו חוסכת ללקוח זמן, כסף ומונעת נפילה בין הכיסאות. ללקוח מתאפשרת שליטה גבוהה יותר מפני שיש לו כתובת אחת וטלפון אחד, המייתרת את הטרחה להתרוצץ בין אין ספור ספקים.

 

לאתר של חברת בדק בית המקורי ליחצו כאן

לחברה שני סוגי לקוחת עיקרים: לקוחות פרטיים בשלב של לפני רכישת דירה או לאחר הרכישה. לקוחות החברה זוכים לדוחות מידע מפורטים במגוון רחב של היבטים, המשמשים עבורם כלי החלטה יעילים יותר בתהליך הרכישה המורכב, תוך כדי ביטול מרבית מרכיבי העמימות הנלווים אליו, או דוחות מקצועיים ביותר עבור ציבור אשר רכש לאחרונה ונמצא בתקופת “הבדק”, דוחות אלה סוקרים את מצב הנכס בהיבט הנדסי אל מול התחייבות הקבלן ואל מול תקני הבניה הישראלים, זאת בנוסף לבדיקות ירידת ערך וליווי מלא לאורך כל תהליך התביעה.

ליצירת קשר עם חברת הבדק המקורי התקשרו
1-800-350-888

Comments are closed.