אביב גלאם החברה לניהול וקידום פרויקטים בע"מ

אודות החברה – אביב גלאם ניהול וקידום פרויקטים בע"מ

החברה לניהול וקידום פרויקטים בע"מ מתמחה בניהול והובלת פרויקטים מורכבים מטעמם של בעלי הדירות החל משלב הרעיון, דרך ניהול פרוייקט הבנייה במלואו ועד למסירת הדירות. ה"אני מאמין" של החברה, הוא  כי לכל פרויקט בנייה יש להביא את הערך המקסימאלי עבור כל דייר ודייר. אביב גלאם, מייסד ומנכל החברה, מאמין כי קיים בישראל צורך אמיתי בייצוג מקצועי והגון של הדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, ולאור אמונה זו, התווה את דרך הפעולה של החברה.

לוגו AG אביב גלאם

הובלת פרוייקטים מורכבים בהתחדשות עירונית ופינוי בינוי

 הובלת פרויקטים של פינוי בינוי או של התחדשות עירונית דורשת ניסיון רב וידע בניהול של כלל בעלי המקצועי המשתתפים בפרוייקט: מהנדסי בניין, מפקחי בניה, אדריכלים, שמאים, עורכי דין, רואי חשבון ועוד. חברת  AG לניהול וקידום פרוייקטים מנהלת את הפרוייקט כולו מול כל אנשי המקצוע שלעיל, ודואגת כי מלאכתו של כל אחד מבעלי המקצוע תבוצע בצורה הטובה ביותר על מנת להשיג את התוצאה הטובה והמהירה ביותר.

התחדשות עירונית – מה זה בעצם?

התחדשות עירונית היא קודם כל הסכמה חברתית בה בעלי הנכסים והדירות נדרשים להגיע להסכמה עקרונית כי הם "הולכים על זה".על מנת להצליח בתהליך התחדשות עירונית יש צורך בגורם מקצועי אשר ילווה את התהליך ויצליח להביא להסכמות בין כל הגורמים, העירייה (הוועדה המקומית ולעיתים המחוזית), היזם ובעלי הדירות. עבודה מקצועית מול בעלי מקצוע ויזמים, התאגדות הדיירים, פתרון חסמים, וקבלת החלטות משותפות בצורה חכמה ונוחה, כל זאת בכדי להוציא את הפרויקט אל הפועל בצורה הטובה והמשתלמת ביותר, ניהול התהליך באופן יסודי ומקצועי ועד לקבלת ומסירת הדירות לדיירים.   

אביב גלאם ניהול פרוייקטים – שותפויות ופרויקטים חדשים

החברה לניהול כיום פעולת בעיקר בעיר אשקלון, שם יצרה שיתופי פעולה רבים עם החברות המובילות במשק. 

לאתר של חברת גלאם ניהול פרוייקטים: https://ag-projects.co.il

התחדשות עירונית באשקלון – שנת 2023

החל משנת 2021 החלה באשקלון מגמה של אישור פרוייקטים רבים בתחום ההתחדשות העירונית, במספר שכונות בעיר. מבלבד הצורך הברור בהתחדשות עירונית על מנת להגדיל את כמות הדירות ואת איכות החיים באזורים יחסית מוזנחים של העיר, קיים גם בצורך הברור לבנות ממ"דים בדירות באשקלון, וזאת בגלל הקירבה לעזה והלקחים ממטחי הפגזים שפגעו בעיר בשנים האחרונות. בשנת 2022 אישרה עיריית אשקלון לצאת לדרך עם כמה פרוייקטים של התחדשות עירונית.

תוכן עניינים