בדק בית לבתי עסק

כל אדם שפותח עסק הוא אדם בעל חזון, כוח רצון ומוטיבציה. פתיחת עסק בארץ היא אתגר לא פשוט, ואלו מאיתנו שבוחרים בחיים כעצמאי וכבעל עסק לרוב מביאים הרבה מהאנרגיה והאמונה שלהם לתוך התהליך.

מעבר לכוחות הפנימיים, לחזון ולרצון לשגשג, ישנו צורך בידע רב להקמה ותפעול של כל עסק באשר הוא. אך מעבר לידע הפרטני התואם את העסק הספציפי שלך, ישנם מספר עולמות ידע אשר אליהם נדרש כל אדם הבוחר להקים עסק, מעסקי המזון, דרך מפעלים ובתי מלאכה, ועד למתן שירותים במשרד.

חובה לדעת – בדק בית לעסק:

1. בטיחות מבנית – לא משנה אם אתם רוכשים את העסק או שוכרים את המרחב בו תתקיים הפעילות העסקית שלכם, המבנה חייב להיות תקין, ולעמוד בתקנים מחמירים. הסיבה הראשונה לכך היא בטיחותם של העובדים ושל הלקוחות שלכם, שכן מבנה לקוי, עם רצפה לקויה, תקרה מועדת לפורענות, ושאר הבעיות האפשרויות ברשימה יוצרים סכנה אמיתית אותה יש למנוע מראש.

2. תפקוד שוטף – בדק בית לעסק שלכם מוודא גם כי המשקופים תקינים, החלונות, הדלתות וכיו"ב מתפקדים וראויים, דבר שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד כאב ראש בהמשך, במידה ותגלו תקלה באמצע יום עסקים.

3. תפקוד מערכות – ממערכת הניאגרה והאינסטלציה, דרך מערכת החשמל, וכמובן מערכת הגז, כל המערכות בעסק שלכם צריכים לעבור בהצלחה בדיקות שגרתיות ולעמוד בתקנים חמורים, לצורך תפקוד בטיחותי.

מסמכים ועמידה בתקנים

בדק בית בעסק משווה גם בין המסמכים השונים של העסק לבין המבנה עצמו, ומוודא כי מה שאתם רוכשים או שוכרים אכן עומד בתקנים הבסיסיים, וכי יש התאמה בין התוכניות לבין המבנה בפועל.

עמידה בתקנים השונים המתאימים לסוג העסק בו תפעלו היא לא עניין של בחירה נבונה למען הביטחון שלכם, של העובדים ושל הלקוחות שלכם, אלא בחירה של חובה, המפורטת תחת חוקי מדינת ישראל, והחלטה עסקית ראשונית נבונה.

המלצה נוספת  – ייעוץ משכנתא בקניית בתים או עסקים