פרגולות במרפסת ובדיקת תקינות

התקנת פרגולות על מרפסת כולל בדיקת תקינות של מהנדס

אנשים רבים שגרים בבית פרטי או בדירה עם מרפסת בוחרים בשנים האחרונות לשדרג את סביבת המגורים באמצעות בניית פרגולה. למעשה, בניית פרגולה איכותית יכולה להתאים מאוד לא רק לאנשים פרטיים אלא גם בבתי עסק, צימרים, בתי הארחה, מסעדות וכדומה.

את הפרגולות ניתן להזמין לצורך בניה עצמית או להזמין מחברה שעוסקת גם בבניה עצמה. גמישות ניתן למצוא גם בגודל המוצר המוגמר וניתן להתאים את הפרגולה למרפסות קטנות יחסית או למרפסות גדולות במיוחד.

לא צריך רישיון

שלא כמו בעבר, כיום הרשויות נוהגות ברוחב לב מבחינת התנאים להקמת פרגולה. למעשה, בניית פרגולות במרפסות איננה מחייבת על פי רוב רישיון או אישורים מטעם הרשות המקומית או מטעם כל רשות אחרת. עובדה זו, שעומדת בניגוד לסגירת מרפסת, מאפשרת לכל מי שמעוניין בפרגולה פשוט להזמין בעל מקצוע מתאים וזה הכל.

מארחים ונהנים

הבחירה של אנשים רבים להתקין פרגולה במרפסת נובעת מהצורך ומהרצון להפיק יותר מהמרפסת שלהם. בזכות פרגולה איכותית ניתן:

  • לבלות במרפסת גם בימים חמים ובשעות חמות.
  • לאפשר לילדים לשחק במרפסת בלי לחשוש ממכת שמש ובלי צורך בכובע או בקרם הגנה.
  • לארח בני משפחה או חברים לארוחה נעימה באווירה נעימה, בלי שצריך לצאת מהבית.
  • ליהנות מזמן איכות לבד או בזוג, בצורה נעימה ואסתטית.
  • ליצור פינת עבודה או התרגעות ובכלל, להפיק יותר מהמרפסת מבחינה פרקטית, מבחינת יופי ומבחינת שימושיות.

סגנון, עיצוב ושדרוג

פרגולות שניתן להקים במרפסת יכולות להיות מגוונות מאוד באופיין וכן גם בחומרי הגלם שמהן הן עשויות. פרגולות יכולות להיות עשויות מסוגים שונים של עץ, לרבות עץ מלא או להיות עשויות מקונסטרוקציית אלומיניום איכותית ועמידה. את הפרגולה ניתן להעשיר באמצעות ריהוט מיוחד או ריהוט גינה, ניתן להתקין בה ערסל, לשים בתוכה כיסא נוח וכן למקם בה שולחן יפה וגופי תאורה מעוצבים.

במידה ורוצים ניתן גם לשלב את הפרגולה עם סגירת חורף, צעד שהופך אותה למתחם סגור שמתאים מאוד גם לעונת החורף ולא לחינם בוחרים רבים מבעלי העסקים בצעד כזה. זה יפה, זה נעים וכל זאת – במחיר משתלם.

לצפייה בגלריית פרגולות מעץ גושני הקישו כאן

בדיקת תקינות הפרגולה על ידי חברת ביקורת מבנים

פרגולה  מהווה בעצם חלק מהבית  וככזו היא צריכה להיות בטיחותית עם השנים יכולים להיווצר בפרגולה ליקויי בטיחות כגון ברגים בולטים, כיסוי גשם רופף, ואפילו עצים הנרקבים ועלולים להישבר.

מומלץ פעם בכמה שנים לבקש מבונה הפרגולה לערוך ביקורת לפרגולה וכן לחדש אותה. חיודש מאפשר גם לטפל בכל ליקויי הבטיחות וגם לשפר את מארה העץ ולאפשר לו להחזיק יותר שנים.  בדיקת תקינות לפרגולה צריכה להתבצע על ידי קונסטרוקטור או על ידי מהנדס  מומחה. התקשרו להזמנת מהנדס: