לפני בדיקה של דירה מירושה, חובה פינוי דירה

פינוי תכולת דירה בחינם על יד חברת פינויים

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מחפשים להכנס לשוק הנדל"ן. נדמה כי שוק הנדל"ן רותח ולמרות שישנם השערות שונות באשר למצב ה"בועה" בישראל, לא חסר משקיעים. משקיעים מחפשים למנף, כמובן, כמה שניתן את הנכס והם עושים זאת במספר אופנים. דרך נפוצה אחת היא לרכוש דירה ישנה ש"עמדה" שנים ללא בעלים (לעיתים מירושה) ולעיתים דירות מוזנחות שבעליהם מפונים מהדירה אם מחמת גילם או מסיבות אחרות.
אז כמובן, שדווקא בדירות שכאלו, (מוזנחות) ביצוע ביקורת מבנה, הינה מעשה חשוב למדי, שהרי מדובר בדירות ישנות ויש צורך לדאוג לבטיחותן. שירות שכזה, וודאי יעלה את ערכם בעיני שוכרים או קונים אשר שוקלים להכנס אל הנכס לטובת מגורים (לא כשמדובר בנכס להריסה ובניה מחדש)

אך לפני זה עולה השאלה, מה לעשות בתכולה הישנה שנשארה בדירה?

פינוי דירה הוא שירות שנדרש לרוב במקרים של פטירה של אד קרוב שהותיר אחריו ירושות ועיזבונות. בני המנוח הם, לכאורה, האנשים שטבעי בעיני רבים שיעסקו במלאכת פינוי הדירה ומיון חפצי מנוח. יחס אם זאת אם גם אתם חושבים כך, חשבו בשנית!פעולה זו של פינוי דירה מתכולה ישנה, פינוי דירה מוזנחת אינה פשוטה כלל וכלל ולא רק מההיבט הטכני של הדברים. במידה ואתם במקרה גם היורשים ואתם אלו אשר מעוניינים לעשות רווח על הנכס הישן, מיון העיזבונות והחפצים של הנפטר פעמים רבות מעלה זיכרונות שכוחים ממדפים נעלמים במוח, מציפה את כאב האובדן מעל לפני השטח ועשויה להוות לחוויה לא נעימה לבני/בנות המנוח.

זו הסיבה שאנשים רבים מעדיפים להיעזר בשירותים של חברה מקצועית שתבצע את מלאכת המיון והפינוי ביום אחד. במקום שבני הנפטר יצטרכו בתקופת האבל הרגישה בלאו הכי למיין את חפציו של המנוח, להחליט מה לעשות עם כל אחד מהם, למצוא קונים עבור חפצים אשר אבד עליהם הכלח חזקה שיהיה פתרון יעיל יותר. הפתרון המוצע להלן יעיל, כמובן, גם במקרה של משקיעים אשר רכשו דירה ישנה מירושה ורוצים להכין אותה למכירה לאחר שבדקו, שיפצו וניקו אותה.

כך תיעזרו בפינוי דירה בחינם 

כל שעליכם לעשות בכדי לקבל פינוי דירה ללא עלות הוא לפנות לקביעת פגישת ייעוץ חינם עם נציג חברה אשר עוסקת בתחוםפינוי דירות. במהלך הפגישה ייקבע כמה אנשי צוות דרושים למלאכה, תאריך לביצוע הפינוי ועד לפרטים הקטנים החשובים לכם. במידה ובחרתם חברה נכון, כל הפרטים יעוגנו בחוזה

פינוי דירה בחינם– דרור פינויים

חברת דרור פינויים מומחים בביצוע פינוי דירה באותם מקרים שסקרנו בכתבה. אם להסתמך על העדויות, החברה מספקת פינוי דירה בחינם באופן האחראי והמקצועי ביותר. ובמקרים ותעריכו שיש חפצי ערך בדירה, יציע לכם נציג החברה תמורה גם עבור אלו. בקיצור- כדאי לבדוק אם זה משתלם גם לכם. 072-397-6777