נכסים למכירה ביוון ובתים להשקעה

נכסים למכירה באיי יוון  כגון זקינטוס, לפקדה ועוד – רכישה של  בתים להשקעה באיי יוון

השקעה בנדל"ן היא אחד הנושאים הבוערים כיום, משום שכולנו מחפשים מקורות להשקעה שיניבו לנו הכנסה פסיבית. בעולם המודרני שבו אנו חיים, כולנו מודעים לכך שאין לנו כל ערבות לכך שיהיו לנו אמצעים לכלכל את עצמנו לאחר סיום תקופה ההעסקה שלנו, ובנוסף – כולנו רוצים חופש מסוים כאן ועכשיו. השקעה בנדל"ן בחו"ל היא הדרך הטובה והיעילה ביותר להשיג את המטרות האלו.

מדוע בתים להשקעה בבחו"ל ומדוע לקנות בית באיי יוון?

בתים למכירה באיי יווןיותר ויותר אנשים מחפשים כיום נכסים למכירה באיי יוון. אחת לכמה שנים מופיעה מדינה חדשה שמעוררת את העניין של המשקיעים הפעילים ביותר, ולעובדה שהמדינה הפופולרית התורנית היא יוון יש מספר סיבות אובייקטיביות:

  • מצב יציב – הכול יחסי בעולמנו, ולמרות הקשיים הכלכליים החמורים שבהם הייתה נתונה המדינה, יחסית למצב הבלתי יציב ברמה הכלכלית והביטחונית באירופה – יוון דווקא התאזנה. כמו כן, מצב כלכלי ירוד אך יציב מעניק את התשואה הטובה ביותר.
  • מקומות אטרקטיביים – יוון היא מקום אטרקטיבי גם ברמה התיירותית וגם בתור מקום להשתקע בו. מזג האוויר נוח, האוכל טוב (ואף בריא – מאמינים שהוא מאריך חיים), ואפילו השפה קרובה מעט לעברית.
  • מנטליות – ישראלים יכולים ליצור קשר די טוב עם היוונים, מה שמאפשר שיתוף פעולה נוח ויעיל.
  • קרבה גיאוגרפית – יוון נמצאת במרחק טיסה קצר, ויש המון נסיעות לואו-קוסט. כל זה מאפשר לנהל את הנכס באופן אישי ובעלויות לא גבוהות יחסית.

נכסים להשקעה באיים של יוון מהווים את הבחירה הנכונה

לאחר בחירת המקום ולקראת חיפוש נכסים למכירה באיי יוון, יש לבחור את סוג הנכסים. רבים בוחרים בתים להשקעה באיי יוון על בסיס אחוזי השתתפות. הבתים הישנים פעמים רבות בעלי ערך רב יותר בשל הארכיטקטורה המיוחדת שלהם, ולעיתים מספיק לבצע שחזור פנים על מנת להעלות את ערך הנכס בצורה משמעותית. מעבר לכך, בתים הם אפשרות לפזר את ההוצאות וגם את ההכנסות, משום שהשכרה של כל דירה ודירה בנפרד מהווה מקור הכנסות שונה, וזוהי המטרה של אנשים רבים כיום – ליהנות מהכנסה של דירה אחת מתוך בניין. כמו כן, עבור רבים מדובר בקרש קפיצה לעולם ההשקעות הגדול וניסיון ראשוני בלבד, כך שעיקר המטרה בפעולה זו הוא להסיק מסקנות להמשך ולהכיר את השטח.

איים פופולאריים ביוון למטרות רכישת נכס

האיים הפופולאריים ביותר למטרות השקעה וקנייה של בתים הינם: האי כרתים, האי לפקדה, האי זקינטוס, האי קורפו, האי קפלוניה והאי רודוס. אם רוצים לרכוש מגרש או בית באיים אלו כל שעליכם לעשות זה לפנות לאתרים הישראלים שמציעים את אותם נכסים באיים היווניים הקרובים אלינו – ותוכלו אפילו לקפוץ איתם לסופשבוע ביוון, לדלג מאי לאי ולבחור את הנכס שמדבר אליכם.

היכנסו לאתר בתים באיי יוון ובחירו את הנכס בו תשקיעו בשנת 2021. כי הקורונה תעבור גם היא והעולם ייפתח שוב פעם!

www.greecestate.co.il

תוכן עניינים