בדק בית

בדק בית

המלצות על חברות בדק בית ומחירים בשוק הישראלי

חברות לביקורת מבנים רבות בישראל מציעות שירותי בדק בית. הבדיקה מתמקדת בגילוי ואיתורם של ליקויי בנייה ובהגשת דוחות ליקויים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים. חברות  ביקורת המבנים מעסיקות שורה של מהנדסים ומומחים בתחום הבנייה, כולם עם וותק וניסיון של שנים רבות בתחום הבנייה וביקורת המבנים. הלקוחות הפרטיים של חברתנו, המעוניינים בהזמנת בדק הבית הם לרוב רוכשי דירות חדשות מקבלן שקיבלו לידם דירה עם ליקויי בנייה. חוות הדעת של המומחים והמהנדסים המועסקים על ידי החברה שלנו היא חוות דעת אשר קבילה בבתי המשפט באם ומתנהל הליך משפטי כנגד הקבלן.

בדיקת בתים על ידי חברת בדק בית

בדיקת ליקויים בדק ביתבבדיקה המקיפה אשר מתבצעת באמצעות המנהנדסים והבודקים של חברת ה"בדק בית" , החברה מאתרת ליקויים בתחומי הבנייה, היציבות, האיטום ובתחומים נוספים. השכיחים מבניהם הם בעיות האיטום והנזילות אשר מאותרים על ידי מכשור מתקדם כמו מצלמות תרמיות המאתרות נזילות ורטיבויות. ליקויי שכיח נוסף הוא בעיות בריצוף הבית – אשר לעיתים עלולים להוביל לליקויים בטיחותיים, תפקודיים ואסתטיים. עוד ליקויי שכיח הוא גילוי של סדקים בטיח, בתקרה ובקירות הבניין אשר מעידים על בעיות קונסטרוקציה. חברת ב.א.מ תאתר את כל התקלות הללו וגם תעריך את השווי הכספי של הטיפול בהם.

ככלל, חברות הבדק בית עורכות לרוב בדיקות נוספות על מנת לאתר ליקויים נוספים, כדוגמת בדיקות קרינה, פילוס ואיטום החלונות ועמידותם בתקן הישראלי הקפדני ובדיקת תפקוד החלונות. כמו כן ניתנת בדיקה של המערכות האלקטרו-מכאניות בבית ומערכות החשמל והאינסטלציה אשר בדרך כלל בדיקתם חשובה ביותר כאשר מדובר בבניינים רבי קומות ובדירות משותפות אשר הצנרת בהם משותפת. איתור וגילוי הליקויים על ידי עריכת בדק בית תשאיר אתכם בראש שקט יותר עם הנכס ששילמתם עליו ממיטב כספכם וכנראה תמשיכו לשלם עליו עד גמר התשלום על המשכנתא. מומלץ לבחור חברת בדק בית עם ניסיון וותק בתחום איתור ליקויי הבנייה ותוצאות מוכחות בשטח: הוכחת הליקויים בתיקי הלקוחות בבתי המשפט או טיפול הבעיות והליקויים על ידי הקבלן. מחיר בדיקת בית הינו זניח לעומת המחיר שעתיד להיחסך בפניכם במידה ותאתרו ליקויים משמעותיים שהטיפול בהם כרוך בהוצאות כספיות רבות.

חברות בדק בית מומלצות

להלן מספרי טלפון של חברות בדק בית מומלצות:

חברת אלגן ביקורת מבנים

טלפון: 1800-335-535

חברת בדק בית המקורי

טלפון: 1800-350-888

לאתר של חברת בדק בית המקורי ליחצו כאן

מידע נוסף על חברת בדק בית המקורי

1-800-336-622

בדק בית החל מ 1500 שח

ניתן למצוא חברות בדק בית המציעות את שירותיהן במחיר מבצע. כיום אפשר להזמין עבור דירה קטנה ביותר או בית קטן בדיקת בדק בית החל מ 1500 שח.

בדיקה של דירה גדולה תעלה לרוב כ -3000 ש"ח.

באתר של חברת הורביץ מהנדסים ובדק בית ישנה הצעה מאוד משתלמת לביצוע  בדק בית  לבתים או דירות פרטיות. החברה מציעה שירותי בדק בית כולל הכנה של  דוח ליקויים בדירות של מעל 130 מטר רבוע בעלות של  1,550 ש"ח בלבד

התקשרו אליהם:  יש להם סניף חדש באזור הצפון המותן שירות בחיפה, עפולה , נצרת טבריה וכל הצפון. 

הסניף הראשי שלהם הוא באזור המרכז  ביער יבנה ומעניק שירותי בדק בית לכל אזור מרכז הארץ וערי הדרום. התקשרו עכשיו והזמינו בדיקה הנדסית לנכס שלכם:-   03-6909485

פרוייקטים של בנייה עירונית

מאמר נוסף על בנייה ופינוי בינוי

תוכן עניינים