מתי כדאי להזמין ביקורת מבנים למי מיועדים שרותי בדק בית?

שרותי בדק בית מורחב מיועדים לאוכלוסיית רוכשי הדירות בארץ (הן דירות חדשות מקבלן וגם קוני דירות יד שניה) אשר מעוניינים לבדוק את הרכישה בצורה יסודית.

לרוכשי דירות "יד שניה" מתאימות כל סוגי הבדיקות המפורטות בדף בדיקת דירה, ואילו לרוכשי דירות חדשות מקבלן אנו ממליצים על ביצוע בדק בית הנדסי ובדק בית תכנוני.

עובש בקירות
עובש בקירות הוא האויב השקט שמתפתח מתחת לשכבת הסיד כתוצאה מרטיבות בקירות אך ניתן לזהות זאת מבעוד מועד בעזרת הזמנת בדק בית

האם ניתן לבצע רק בדק בית הנדסי מתוך הבדיקות המוצעות?

כמובן, בתאום איתנו תוכלו להבין מהן הבדיקות ומה חשיבותה של כל בדיקה. בסופו של דבר, ניתן לבחור את הבדיקות הרצויות בלבד.

איך לבחור חברת ביקורת מבנים מתוך כל החברות אשר מציעות שירותים אלו?

תלוי איזה בדיקות ברצונך לבצע – בדיקת ליקויי בניה, או בדק בית מבוצעת היום על ידי חברות ביקורת מבנים המובילות בשוק. מתוך אלו יש להתעקש ולברר מיהו המהנדס אשר יבצע את הבדיקה, מהי השכלתו ומהו ניסיונו.

המהנדסים של חברת מבתים הינם מהנדסי בניין מוסמכים, אשר ביצעו אלפי בדיקות ליקויי בניה בעברם וזהו תחום התמחותם העיקרי.

כמו כן, בחברה מועסקים שמאי מקרקעין מוסמכים אשר מבצעים הערכות שווי ובדיקות תכנוניות שונות, בודקי קרינה מוסמכים מטעם המשרד לאיכות הסביבה אשר מבצעים מדידות לקרינה מאנטנות סלולריות, קווי חשמל ובדיקות לניטור גז ראדון.

שילוב של מספר בעלי מקצוע מדיסציפלינות שונות לבדיקת דירה לפני קנייה מהווה יתרון, ומאפשר כתובת אחת לכל השאלות/ בקשות המתעוררות.

מדוע כדאי להשתמש בשרותי חברת ביקורת מבנים לביצוע בדיקות אזוריות?

שימוש בשרותי ייעוץ של חברת ביקורת מבנים מבטיח מקצועיות גבוהה ובדיקת כל הפרטים, פרטים שלעיתים הרוכש הרגיל לא נותן את דעתו אליהם.

קשה לראות ולקבל את כל האינפורמציה הדרושה ממספר ביקורים בדירה, ומי שמסתמך רק על המלצות שקיבל מחברים ומשפחה עלול לגלות כי לכל אדם סטנדרטים משלו ודרישות שונות מסביבת המגורים. לכן, אנו באתר "בם פורטל ביקורת מבנים" נציג בפניכם את כל המידע הרלבנטי כדי שתוכלו לקבל החלטה שמבוססת על צרכיכם.