ביקורת הנדסית

מתי כדאי להזמין ביקורת מבנים למי מיועדים שרותי בדק בית?

עובש בקירותשרותי בדק בית מורחב מיועדים לאוכלוסיית רוכשי הדירות בארץ (הן דירות חדשות מקבלן וגם קוני דירות יד שניה) אשר מעוניינים לבדוק את הרכישה בצורה יסודית. לרוכשי דירות "יד שניה" מתאימות כל סוגי הבדיקות המפורטות בדף בדיקת דירה, ואילו לרוכשי דירות חדשות מקבלן אנו ממליצים על ביצוע בדק בית הנדסי ובדק בית תכנוני.

האם ניתן לבצע רק בדק בית הנדסי מתוך הבדיקות המוצעות?

כמובן, בתאום איתנו תוכלו להבין מהן הבדיקות ומה חשיבותה של כל בדיקה. בסופו של דבר, ניתן לבחור את הבדיקות הרצויות בלבד. עם זאת, כאשר מדובר על שטחים משותפים קרי – מבנים גדולים או בניינים בהם דרושה בדיקה מקיפה עבור כל דיירי הבניין, מומלץ לבצע מספר בדיקות הן בתוך הדירות עצמן והן בדיקה חיצונית למבנה בכללותו.

איך לבחור חברת ביקורת מבנים מתוך כל החברות אשר מציעות שירותים אלו?

תלוי איזה בדיקות ברצונך לבצע – בדיקת ליקויי בניה, או בדק בית מבוצעת במרבית המקרים על ידי חברות ביקורת מבנים מן המובילות בשוק. מתוך אלו יש להתעקש ולברר מיהו המהנדס אשר יבצע את הבדיקה, מהי השכלתו ומהו ניסיונו.

המהנדסים של חברת הבדק המקורי  הינם מומחים בהנדסת בניין וחלקם אף מהנדסי בניין מוסמכים, אשר ביצעו אלפי בדיקות ליקויי בניה בעברם וזהו תחום התמחותם העיקרי.

כמו כן, בחברה מועסקים שמאי מקרקעין מוסמכים אשר מבצעים הערכות שווי ובדיקות תכנוניות שונות, בודקי קרינה מוסמכים מטעם המשרד לאיכות הסביבה אשר מבצעים מדידות לקרינה מאנטנות סלולריות, קווי חשמל ובדיקות לניטור גז ראדון. שילוב של מספר בעלי מקצוע מדיסציפלינות שונות לבדיקת דירה לפני קנייה מהווה יתרון, ומאפשר כתובת אחת לכל השאלות/ בקשות המתעוררות.

מדוע כדאי להשתמש בשרותי חברת ביקורת מבנים לביצוע בדיקות אזוריות?

שיפוץ בית פרטישימוש בשרותי ייעוץ של חברת ביקורת מבנים מבטיח מקצועיות גבוהה ובדיקת כל הפרטים, פרטים שלעיתים הרוכש הרגיל לא נותן את דעתו אליהם. קשה לראות ולקבל את כל האינפורמציה הדרושה ממספר ביקורים בדירה, ומי שמסתמך רק על המלצות שקיבל מחברים ומשפחה עלול לגלות כי לכל אדם סטנדרטים משלו ודרישות שונות מסביבת המגורים. לכן, אנו באתר "בם פורטל ביקורת מבנים" נציג בפניכם את כל המידע הרלבנטי כדי שתוכלו לקבל החלטה שמבוססת על צרכיכם.

תוכן עניינים