חברת מקור הפורמייקה בהנהלת משפחת פיסו – יוחאי ויפה פיסו

משפחת פיסו הינם בעלי קבוצת מפעלים במפרץ חיפה הכוללים את קבוצת פיסו תעשיות,  מפעל מקור הפורמייקה ומפעלים נוספים.

יפה פיסו את פיסו תעשיות הקימה הגברת יפה פיסו וכיום מנהלים את הקבוצה האחים מאיר ויוחאי פיסו.

פורמייקה   – שימושים נפוצים

היישום המרכזי של פורמייקה הינו ציפוי של חומרים שונים. הציפוי נועד למגוון מטרות כגון הוזלת מחירו של המוצר המוגמר, הגנה על החומר הרך יותר שבפנים, יצירת עיצוב דקורטיבי ועוד. בין החומרים השונים שאותם נהוג לצפות עם לוחות פורמייקה שנחתכים לפי הצורך אפשר לציין את לוחות העץ השונים, עץ מלא, עץ לבוד, MDF, סיבית וכיוצא בזה. אגב, לא רבים מודעים לכך בארץ, אולם פורמייקה למעשה זהו שם גנרי. ישנה חברה שפתחה את המוצר הזה לפני שנים רבות (ממש כפי שחברת פריג'ידר הפכה לשם גנרי עבור מקררים בכלל). החשיבות של הפורמייקה טמונה בכך שזהו מוצר תעשייתי נוח לעיבוד, הוא מאוד חזק ויכול להוות בסיס למגוון רחב של יישומים.

קבוצת מקור הפורמייקה

נובמבר 2014- ביתן תצוגה של גרינלם יצרנית  הפורמייקה היוקרתית המשווקת ע"י קבוצת מקור הפורמייקה – בכנס "חללי מסחר-אדריכלות,עיצוב פנים ו מיתוג" אשר התקיימה באולם הכנסים אווניו, אשר במתחם איירפורט סיטי בשעה שמונה.  התערוכה הופקה על ידי בית ונוי – אתר הבית של המעצבים והאדריכלים בישראל.

מאי 2015- ביתן תצוגה של גרינלם הפורמייקה היוקרתית המשווקת ע"י קבוצת מקור הפורמייקה . ארוע אות העיצוב  בהיכל התרבות תל-אביב וכן ועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב בשיתוף עם המגזין הבינלאומי דומוס

בהמשך נעדכנכם על ארועים נוספים כגון: הרצאה רלוונטית וכן בסיור במפעל

הזמנת קטלוג ודוגמאות
מקור הפורמייקה שמחה לספק לאדריכל/ מעצב פנים/ מפעל תעשיית עץ וריהוט:
ערכת דוגמאות פורמייקה ונייר לכה/ מלמין
קטלוג עדכני של דוגמאות פורמייקה מקוריות

לקריאה נוספת על משפחת פיסו

ייצור פורמייקה- במפעל מקור הפורמייקה, חיפה

קבוצת מקור הפורמיקה היא היחידה בארץ המספיגה ניירות מלמין ולכה וכן מייצרת פורניר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בענף, כל זאת – תוך שמירה על מחירים תחרותיים ושירות ברמה הגבוהה ביותר.
קבוצת מקור הפורמיקה מאמינה בניהול בר קיימא, שמירה על איכות הסביבה, ניצול יעיל של משאבים, מחזור פסולת לאנרגיה ירוקה וצמצום הזיהום הסביבתי. מאיר פיסו משמש כמנהל, מנכ"ל ובעל השליטה בקבוצת "מקור הפורמייקה" ואילו אחיו, יוחאי פיסו משמש כמנהל, סמנכ"ל ובעל שליטה בקבוצה.

מנהל התפעול, מר אבי וקנין, מסביר שהמפעל מייצר אנרגית חום תוך כדי שימוש ומחזור פסולת עץ, במקום סולר: "אנחנו מייבאים לוחות מאירופה ומהמזרח ומצפים אותם בכל מיני סוגי ציפוי, על ידי תהליך כבישה. לשם כך, ראשית יש לייבש את הדבק המדביק את הנייר באמצעות חום, שמקורו בשמן חם. קיימות מספר חלופות נפוצות לחימום שמן, כגון סולר, גז או מזוט (דלק נוזלי). בעבר, צרכנו כ – 2700 ליטר סולר ביום, וברור מה זה עושה לסביבה. כיום, המפעל לא זקוק לסולר כלל, מכיוון ששורפים פסולת עץ, אשר מבחינת פליטת הגזים – רעיל פחות מסולר או מזוט. כך אתה הרבה יותר ירוק כלפי הסביבה שלך".

מידע נוסף על משפחת פיסו -מאיר ויוחאי

חברת 'פיסו נכסים ואחזקות'  השקיעה סכום חסר תקדים בהיקפו בפעילות  מסוג זה.  מאיר פיסו יזכה לתשלום של 35 מיליון שח מס מתחנת מע"מ חיפה ולפקיד שומה מס הכנסה חיפה. סכומי הכסף הכוללים  עומדים על שבעים מיליון שח.

יוחאי ומאיר פיסו  -מקור הפורמייקה

יוחאי פיסומאיר פיסו משמש כמנהל, מנכ"ל ובעל השליטה בקבוצת "מקור הפורמייקה".  יוחאי פיסו משמש כמנהל, סמנכ"ל ובעל שליטה בקבוצה.

בחברות המאוגדות בקבוצת "מקור הפורמייקה" מחיפה והמדווחות למע"מ באיחוד עוסקים בשם "פיסו השקעות", העוסקת בתחום יבוא-יצוא, ייצור ושווק מוצרי עץ.

עוד על השקעות נדלן באתר שלנו

מאמר נוסף – ייזום פרוייקטים

ביקורת ליקויים במבנה משותף

תוכן עניינים

Categories: מידע מקצועי